Новини 2019-09-04 10:03

Смертельна ДТП в Харкові. Зайцеву етапували в колонію

Жінка відбуватиме покарання у виправному центрі на Дніпропетровщині.

Засуджену до десяти років в’язниці у справі харківської ДТП Олену Зайцеву 2 вересня етапували в колонію. Про це повідомила речниця Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Дар'я Мартинова виданню «МедіаПорт».

 

Зайцева відбуватиме покарання у Покровському виправному центрі №79 на Дніпропетровщині.

 

Це виправний центр відкритого типу для жінок, засуджених до обмеження волі, з сектором мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для жінок, вперше засуджених до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності або за умисні злочини невеликої та середньої тяжкості.

 

Фото: facebook.com/Державна-установа-Покровський-виправний-центр-79

 

Як зазначено, другий засуджений – Геннадій Дронов – відбуватиме покарання у Крюковській виправній колонії №29 ( Полтавська область). Це колонія мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для чоловіків.

 

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року у Харкові на перехресті вулиць Сумської та Мечникова зіткнулися автомобілі Lexus RX 350 (за кермом перебувала Зайцева) і Volkswagen Touareg (за кермом – Дронов). Після удару «японець» врізався у світлофор, перекинувся і вилетів на тротуар, де збив пішоходів . Загинули 6 людей, ще 5 отримали травми.

 

І Зайцевій, і Дронову присудили по десять років в’язниці.