Новини 10:27

У центрі Києва спалили машину невістки екс-глави НБУ Гонтаревої

Гонтарева вважає подію і те, що її цього тижня збив автомобіль на пішохідному переході в Лондоні, "ланками одного ланцюга".

У ніч на 5 вересня в Києві згорів автомобіль, зареєстрований на невістку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої, яку також звуть Валерія Гонтарева. Про це повідомила екс-глава НБУ у  коментарі LIGA.net.

 

"Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою родину сьогодні відбулася атака. Сьогодні в годину ночі машину сім'ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком у центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева", - заявила вона.

 

 

 

Гонтарева вважає подію і те, що її цього тижня збив автомобіль на пішохідному переході в Лондоні, "ланками одного ланцюга".

 

"На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але, як ми бачимо і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх сторін, їм мало цілком сфальсифікованої справи корумпованого прокурора [Костянтина] Кулика, їм мало подачі позовів [екс-заступника глави Адміністрації президента Андрія] Портнова на стандартні постанови НБУ із звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від вербальних загроз до реальних дій! Сподіваюся, нашим правоохоронним органам вистачить професіоналізму розкрити цей злочин у центрі Києва", - заявила вона.

 

 

Як повідомлялося, заступник генерального прокурора Сергій Кізь підписав підозри екс-голові Національного банку Валерій Гонтаревій і колишньому заступнику глави Адміністрації президента Олексію Філатову у справі ІСU.

 

Раніше ГПУ знову викликала на допит екс-голову Національного банку України Валерію Гонтареву у справі олігарха-втікача Сергія Курченка.