Новини 16:24

Зеленський увів до складу РНБО Гончарука, Загороднюка та Разумкова

Також до складу увійшли Баканов, Пристайко та Рябошапка.

Президент України Володимир Зеленський увів до складу Ради національної безпеки і оборони України прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра оборони Андрія Загороднюка та голову Верховної Ради Дмитра Разумкова. Відповідний указ №665/2019 «Про зміни у складі Ради національної безпеки і оборони України» від 6 вересня розміщений на сайті президента.

 

«…увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України: Гончарука Олексія Валерійовича - прем’єр-міністра України; Загороднюка Андрія Павловича - міністра оборони України; Разумкова Дмитра Олександровича - голову Верховної Ради України (за згодою)», - йдеться в указі.

 

 Також указом затверджується у складі РНБО голова СБУ Іван Баканов, міністр закордонних справ Вадим Пристайко та генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

 

Указом передбачається виведення з РНБО Василя Грицака, Володимира Гройсмана, Павла Клімкіна, Юрія Луценка, Андрія Парубія, Павла Петренка та Степана Полторака.

 

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Як повідомлялося, 6 вересня президент Володимир Зеленський призначив Віталія Туринка новим головою Запорізької обласної державної адміністрації.

 

схожі новини