Новини 2019-09-10 16:13

Сенцов розповів, як шукали докази для його справи в РФ

Щоб притягнути його до відповідальності, у справу постійно додавали нові подробиці.

Звільнений з російської в'язниці режисер Олег Сенцов заявив, що в його справу постійно додавали якісь нові подробиці, щоб притягнути його до відповідальності за те, чого він не робив. Про це він розповів на прес-конференції у вівторок, 10 вересня, у Києві.

 

“Я читав свідчення. Вони щомісяця змінювалися. Навіть кожні 2 тижні – ставали все сильнішими і сильнішими. Спочатку було, ну ось ми затримали Сенцова, він там щось робив, був в курсі, а потім з кожним тижнем нові свідчення, глибше, глибше, глибше – і ось вже через два місяці або три я став уже організатором, з'явилася якась зброя, і поїхали-поїхали. Все підводилося заднім числом, щоб якось погіршити справу”, - розповів Сенцов.

 

 

За словами українського режисера, після затримання його привезли додому та 2 години проводили обшук сподіваючись знайти докази, щоб відкрити справу.

 

“Вони ж думали, що там табір терористів, що там зброя, щось ще, література. Вони відкривають, а там донька моя в піжамі стоїть”, - додав Сенцов.

 

 

Режисер розповів, що після того, як спецслужбовці РФ не знайшли доказів, вони все одно забрали його в наручниках.  

 

Пізніше був другий обшук, під час якого вже знайшли невідомі диски, які долучили до відкритої справи.

 

Як повідомлялося, звільнені з російської в'язниці Олег Сенцов та Олександр Кольченко 10 вересня розповіли, що в ув'язненні їм намагались вручити російські паспорти. 

схожі новини