Новини 13:40

У "Феофанії" розповіли про стан Бекірова після операції

Лікар зазначив, що Едем Бекіров - складний пацієнт, оскільки у нього, крім проблем по кардіології, є ще цукровий діабет.

Заступник головного лікаря "Феофанії" Андрій Строкань розповів, що звільнений з російського полону кримськотатарський активіст Едем Бекіров після операції вже переведений в звичайне кардіологічне відділення з відділення інтенсивної терапії. Про це Строкань сказав у середу, 11 вересня, під час брифінгу.

 

Лікар уточнив, що Бекірову провели реканалізацію правої коронарної артерії і було імплантовано два стенти.

 

"Його стан абсолютно стабілізований...Він відмітив, що вже зранку йому стало набагато легше", - сказав Строкань.


Він також додав, що Бекіров складний пацієнт, оскільки у нього є ще цукровий діабет, крім проблем по кардіології.

 

"Йому треба змінювати протез, але це вже питання наступного етапу - поліклінічно-реабілітаційного", - пояснив лікар.

 

Кріт того, Строкань зазначив, що у клінічній лікарні "Феофанія" наразі залишаються восьмеро колишніх бранців Кремля, які повернулися до України з РФ 7 вересня.
 

"У нас як було, так і залишилось вісім пацієнтів, які були звільнені з полону і разом з ними вісім їхніх родичів, які також госпіталізовані і знаходяться на лікуванні в нашому стаціонарі. Сьогодні повернувся Олег Сенцов, він госпіталізуватися і обстежуватися не хоче, але його мама на даний момент госпіталізована і проходить курс відповідної терапії", - сказав лікар.

 

Відповідаючи на запитання, чому Сенцов відмовився лікуватися і чи він здоровий, Строкань зауважив, що "він вважає себе на даному етапі достатньо фізично і емоційно здоровим, це його право і вибір".

 

За словами лікаря, зі звільненими українцями інтенсивно займається психологічна служба лікарні.

 

"Тобто ми поєднуємо і медичне обстеження та лікування і психологічне та психологічно-реабілітаційне. Тобто достатньо інтенсивно", - сказав Строкань.

 

Строкань зазначив, що найближчим часом декілька пацієнтів будуть виписані.

 

Як повідомлялося, 10 вересня Едему Бекірову зробили операцію на серці та перевели в реанімацію.

 

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.  Так, до України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

схожі новини