Новини 2019-09-11 18:44

Керівника Укравтодору Миколаївщини звільнили через підозру у хабарі

У відомстві запевнили, що сприятимуть у подальшому розслідуванні цієї та інших антикорупційних справ та підтримуватимуть дії антикорупційних органів.

Укравтодор звільнив з посади керівника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрія Максименка через підозру у хабарі, до міста їде перевірка. Про це у середу, 11 вересня, повідомила прес-служба Укравтодору.

 

"Керівника служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрія Максименка негайно звільнено із займаної посади у зв’язку з інформацією, отриманою від співробітників НАБУ, щодо підозри в отриманні неправомірної вигоди. До служби автомобільних доріг у Миколаївській області терміново скеровано позачерговий фінансовий аудит та антикорупційну перевірку центрального органу", - йдеться у повідомленні.


В Укравтодорі запевнили, що сприятимуть у подальшому розслідуванні цієї та інших антикорупційних справ та підтримуватимуть дії антикорупційних органів.

 

Як повідомлялося, детективи Національного антикорупційного бюро затримали керівника Служби автомобільних доріг у Миколаївський області на хабарі.