Новини 2019-09-13 13:38

США виділили майже мільйон доларів на обладнання для мовлення на Крим і Донбас

За даними Кримської правозахисної групи, наразі мінімум у десяти населених пунктах на півночі Криму український радіосигнал повністю заблокований.

Сполучені Штати Америки виділили близько мільйона доларів на телерадіомовне устаткування для передачі українського сигналу на території окупованих Криму та Донбасу. Про це 13 вересня на прес-конференції щодо розширення українського телемовлення на окупованих територіях сказав заступник помічника державного секретаря США Джордж Кент.

 

«USAID підтримав зусилля наших українських партнерів, вклавши майже мільйон доларів у високопрофесійне телерадіомовне обладнання, яке забезпечить якісний український контент для більш ніж чотирьох мільйонів жителів на півдні і сході України, включаючи близько двох мільйонів громадян, які зараз не мають доступу до ефірного українського мовлення», – розповів Кент.

 

Як додав очільник відділу телебачення і радіомовлення Концерну РРТ Леонід Семенченко, Україна вже встановила чотири передавачі. Ще сім передадуть Україні до кінця цього року.

 

Зазначається, що Кримська правозахисна група за підсумками вересневого моніторингу встановила, що мінімум у десяти населених пунктах на півночі Криму український радіосигнал повністю заблокований.

 

Нагадаємо, Росія припинила мовлення українських ЗМІ на окупованих нею територіях України.

 

Як повідомлялося, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 4 липня продовжила дозвіл на тимчасове мовлення в зоні проведення операції Об'єднаних сил єдиному військовому радіо України "Армія FM".

схожі новини