Новини 2019-09-16 11:55

За час "хлібного" перемир'я бойовики обстріляли позиції ООС понад півтисячі разів

За словами командувача ООС, численні факти порушень режиму "тиші" з боку окупантів свідчать про їх провокативний характер та спроби викликати вогонь у відповідь.

Збройні формування Російської Федерації за час "хлібного" перемир'я обстрілювали позиції Об'єднаних сил понад півтисячі разів, з них вісімдесят – із забороненої Мінськими угодами зброї. Про це повідомив командувач ООС Володимир Кравченко під час поїздки міністра оборони України Андрія Загороднюка та начальника Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака до району проведення ООС, повідомляє прес-служба штабу ООС.

 

 

"У перші дні кількість ворожих обстрілів дійсно зменшилася майже у два рази. Однак уже в серпні ми почали фіксувати поступове збільшення кількості ворожих обстрілів наших позицій за добу, в окремих випадках до двадцяти й більше. Загалом, з часу оголошення "хлібного" перемир'я ворог обстрілював наші позиції більш як півтисячі разів, з них вісімдесят — із забороненої Мінськими угодами зброї", – цитує Кравченка прес-служба.

 

Кравченко також додав, що численні факти порушень режиму припинення вогню з боку окупаційних військ свідчать про їхній провокативний характер та спроби викликати вогонь у відповідь.

 

Як зазначається, упродовж робочої поїздки Луганщиною та Донеччиною Андрій Загороднюк ретельно ознайомився із структурою, завданнями, які стоять перед особовим складом підрозділів операції Об'єднаних сил та обговорив з головами Донецької та Луганської ОДА, представниками місцевого самоврядування актуальні питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Керівництво оборонного відомства також відвідало контрольні пункти в’їзду-виїзду, де ознайомилося з порядком переміщення громадян України через лінію розмежування, підготовчими заходами щодо готовності українською сторони до розведення сил та засобів.

 

За час перебування в районі проведення ООС міністр оборони, начальник Генштабу та командувач Об'єднаних сил відвідали близько десятка передових позицій підрозділів уздовж всієї лінії зіткнення, повідомляють в прес-службі.

 

Як повідомлялося, на Донбасі від початку поточної доби, 16 вересня,  збройні формування Російської Федерації та її найманці двічі порушили режим припинення вогню, по одному – в районах відповідальності «СХІД» та «ПІВНІЧ». Унаслідок цього один військовослужбовець зі складу Об'єднаних сил отримав поранення.

схожі новини