Новини 2019-09-16 12:56

На Львівщині почалися міжнародні військові навчання

У вишколі беруть участь 3,8 тисяч військових.

У Міжнародному центрі миротворчості і безпеки на Львівщині стартували міжнародні командно-штабні навчання Rapid Trident («Стрімкий тризуб-2019»). Про це у понеділок, 16 вересня, повідомило Радіо Свобода.

 

Як ідеться в повідомленні, у двотижневому вишколі беруть участь понад 3800 військовослужбовців із 14 країн світу – зокрема, з України, США, Канади, Польщі, Великої Британії, Молдови та Грузії.

 

Зазначено, що вперше у Rapid Trident бере участь весь склад багатонаціональної української бригади – 10 десантна гірсько-штурмова бригада, яка водночас тренується на Яворівському полігоні у рамках спільних українсько-натівських навчань, Національна гвардія, Національна поліція і прикордонники.

 

Як повідомив начальник управління підготовки оперативного командування «Захід» ЗСУ Олександр Жакун, навчання включає дві фази – відпрацювання планування і управління застосування багатонаціональної дивізії в ході відбиття збройної агресії.

 

Як і в попередні роки, військовослужбовці за допомогою комп’ютерів і програмного забезпечення зможуть моделювати дії як своїх підрозділів, так і умовного противника. Сценарій навчання включає відпрацювання бойових дій під час водного захоплення території і звільнення населеного пункту від ворога.

 

Нагадаємо, Rapid Trident проводять в Україні щороку з 1994-го.

 

Як повідомлялося, українські десантники візьмуть участь у навчаннях Saber Junction-2019 у Німеччині.

схожі новини