Новини 2019-09-17 16:51

Пожежа в будинку Гонтаревої. Зеленський доручив долучитися до розслідування СБУ

Голова спецслужби Іван Баканов пообіцяв надати "всебічну підтримку".

Президент Володимир Зеленський доручив голові Служби безпеки України Івану Баканову долучитися до розслідування підпалу будинку колишньої очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої. Про це повідомляє прес-служба СБУ у Facebook

 

 

"Служба безпеки України у межах своєї компетенції надасть всебічну підтримку у розслідуванні підпалу колегам з правоохоронних органів", - зазначив Баканов. 

 

Нагадаємо, у ніч на 17 вересня в селі Гореничі під Києвом у результаті підпалу згорів будинок колишньої очільниці НБУ.  На подію відреагував Офіс президента Володимира Зеленського. Зокрема, там назвали пожежу в будинку Гонтаревої брутальним злочином, швидке розкриття якого має стати пріоритетом в роботі правоохоронних органів, а глава держави чекає від відповідних відомств якнайшвидшого розкриття цієї провокації.

 

У поліції виявили, що підозрюваний у підпалі перелазив через паркан домоволодіння близько третьої години ночі. На момент пожежі на місці перебував лише один охоронець з шести. За однією з версій, будинок могли підпалити за допомогою запальної ракети. 

 

Посольство США та Представництво ЄС відреагували на підпал і закликали його розслідувати.

 

Як повідомлялося, 5 вересня, після того, як в Києві згорів автомобіль, зареєстрований на невістку Гонтаревої, правління Національного банку України заявило про наявність організованого та цілеспрямованого тиску на колишню голову НБУ та звернулося до правоохоронців для розслідування та захисту посадовців банку.

 

Пропозицію Нацбанку стосовно розслідування інцидентів з Гонтаревою та її родиною підтримало посольство США в Україні.

 

Раніше в Лондоні екс-очільницю НБУ збив автомобіль, у результаті чого вона отримала важкі травми.

схожі новини