Новини 2019-09-18 12:46

Ощадбанк отримав документи для стягнення компенсації з РФ на території України

Збитки оцінюють у розмірі 1,3 млрд доларів США з щоденними процентами.

Ощадбанк отримав виконавчі документи щодо компенсації збитків банку, завданих внаслідок анексії Криму з боку Російської Федерації, від 26 листопада 2018 року. Про це повідомила прес-служба банку.

 

Ухвала Київського апеляційного суду від 17 липня 2019 року є підставою для виконання рішення Міжнародного арбітражу на території України. Зокрема, відшкодування збитків, завданих Ощадбанку в розмірі близько 1,3 млрд доларів США плюс проценти, які нараховуються щоденно до моменту виконання рішення.

 

“Наразі Ощадбанк здійснює всі необхідні процесуальні дії для відкриття виконавчого провадження та належного захисту своїх інтересів, які було порушено внаслідок незаконних дій Російської Федерації на території Криму, та відшкодування спричинених збитків”, - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 23 липня Київський апеляційний суд задовольнив заяву Ощадбанку та надав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу щодо стягнення 1,1 млрд дол. з Російської Федерації як компенсацію за експропріацію активів у Криму. 

 

схожі новини