Новини 2019-09-20 09:37

У Конгресі США підтримали виплату Україні $250 млн військової допомоги у цьому році

Палата представників проголосувала за прийняття відповідного законопроекту.

Нижня палата американського Конгресу у четвер, 19 вересня, прийняла законодавство, яке гарантує виплату 250 мільйонів доларів військової допомоги Україні після завершення фінансового року в США. Про це повідомляє Defense News.

 

“Палата представників США у четвер прийняла законодавство, щоб гарантувати, що Україна зможе отримати 250 мільйонів доларів на військову допомогу після того, як Білий дім затримав її цього літа”, - йдеться в повідомленні.

 

Мова йде про положення закріплене у резолюції, спрямоване блокування закриття уряду до 21 листопада, щоб отримати більше часу на переговори про витрати коштів Конгресу. Очікується, що Сенат прийме подібний законопроект наступного тижня.

 

Законопроект продовжить фінансування “Ініціативи сприяння безпеці в Україні”, яка без цього рішення закінчиться після 30 вересня.

 

Як повідомлялося, 11 вересня американські сенатори від Демократичної і Республіканської партій були впевнені, що Конгрес затвердить надання військової допомоги в розмірі 250 мільйонів доларів Україні, навіть якщо президент США Дональд Трамп продовжить блокувати це рішення.

схожі новини