Новини 2019-09-26 19:08

США оновило санкційний список щодо Росії

Під нові санкції потрапила одна фірма, троє її співробітників і п’ять суден.

США розширили санкції за постачання палива збройним силам Росії в Сирії. Про це у четвер, 26 вересня, повідомило Міністерство фінансів США.

 

«Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) внесло у список одну організацію, трьох фізичних осіб та п'ять суден, що беруть участь в схемі ухилення від санкцій, щоб полегшити доставку авіапалива російським силам, що діють в Сирії», - йдеться у повідомленні.

 

Мова йде про фірму Maritime Assistance, яка, як стверджується, є підставною компанією російського «Совфрахту», а також її співробітники Іван Окороков, Карен Степанян та Ілля Логінов. Вони організували схему ухилення від санкцій, щоб полегшити поставки авіапалива російським силам, що діють в Сирії на підтримку уряду Асада.

 

Зазначено, що у чорний список також внесені судна «Язь», «Сиг», «Судак», «Пассат» і ОТ-2077.

 

«США сповнені рішучості відрізати доступ до міжнародної фінансової системи для тих, хто змовився порушити наші санкції, зокрема і для тих, хто дозволяє вести жорстоку військову машину в Сирії», – заявила заступниця секретаря з питань тероризму та фінансової розвідки Сиґал Манделькер.

 

Нагадаємо, 24 вересня президент США Дональд Трамп заявив про посилення санкцій проти Ірану, якщо він продовжить провокації на Близькому Сході.

схожі новини