Новини 13:26

Разумков підтвердив, що йде з посади очільника "Слуги народу"

Водночас спікер ВР допустив, що може займати іншу посаду у структурі партії.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підтвердив інформацію про те, що залишить посаду голови партії "Слуга народу", оскільки, за його словами, не досить коректно, коли голова парламенту одночасно ще й очолює політсилу. Про це Разумков сказав на брифінгу у вівторок, 1 жовтня.

 

Водночас спікер ВР допустив, що може займати іншу посаду у структурі "Слуги народу".

 

"Щодо моєї позиції – дійсно. Ми про це говорили і раніше. Мабуть не досить коректно, коли голова Верховної Ради одночасно є і головою партії. Я думаю, що будуть зміни в керівництві партії. Думаю, що буде змінюватись і статут партії, і можливо, я буду займати іншу посаду в партійній структурі", – зазначив він.

 

За словами нардепа, для ефективного розвитку та розбудови партії потрібно багато часу. А він, як спікер парламенту, має багато іншої роботи.

 

"На жаль, у голови ВР недостатньо часу для того, щоб займатись ще й партійним будівництвом. А оскільки наступного року будуть місцеві вибори, це дуже великий виклик. Я думаю, що на посаду голови партії буде обрано людину, яка ефективно буде займатись саме цим питанням", - наголосив Разумков.

 

Голова парламенту також повідомив, що зїзд партії  планують провести орієнтовно наприкінці жовтня, і саме тоді вирішуватиметься, хто стане новим очільником "Слуги народу".

 

"Я думаю, що з'їзд (партії "Слуга народу", - ред.) пройде десь наприкінці цього місяця або наступного. Хто буде займати моє місце в партії (голови партії - ред.), вирішить з'їзд. Інші питання: можлива й зміна статуту, і зміна структури керівництва партії, підготовка до виборів, розбудова партійної структури - все це буде обговорюватися на з'їзді партії", - зазначив політик.

 

Як повідомлялося, партія президента Володимира Зеленського "Слуга народу" у травні провела з'їзд, на якому було прийнято рішення про те, що партію очолить Дмитро Разумков.

схожі новини