Новини 14:56

"Зброя та безпека - 2019". Укроборонпром показав 135 зразків техніки, серед них — шість новинок

Виставка триватиме у Києві з 8 до 11 жовтня.

Державний концерн "Укроборонпром" представив на спеціалізованій виставці "Зброя та безпека ‑ 2019" 135 зразків військової техніки та озброєння. Серед них – шість нових розробок. Про це розповів генеральний директор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус, повідомляє Укрінформ.

 

 

"36 підприємств-учасників зі складу "Укроборонпрому" цього року експонують 135 зразків військової техніки та озброєння. Серед них, 13 крупногабаритних натурних зразків - це броньована техніка, ракетний комплекс "Нептун" у складі 3 одиниць, новітня РЛС 90К6Е та ін. Загалом же ми представили шість нових розробок, які вперше демонструються для ознайомлення", - повідомив Абромавичус.

 

Він також зазначив, що головними принципами, за яким на виставку добирались зразки, були новітність озброєння та цікавість як для внутрішнього, так і для зовнішнього замовника.


"Такого роду виставки є міжнародними майданчиками для домовленостей та налагодження нових векторів військово-технічної співпраці між країнами. Наразі графік переговорів забитий вщент", - повідомив очільник концерну, додавши, що цього року експозиція "Укроборонпрому" розміщена на площі 700 кв.м.

 

Як повідомлялося, Укроборонпром показав проект ударного БПЛА, над яким працюватиме спільно з турецькою компанією.

схожі новини