Новини 2019-10-10 10:13

В окупованому Криму затримали проукраїнського активіста Олега Приходька

Офіційних коментарів російських силових і правоохоронних відомств поки немає.

В анексованому Криму російські силовики затримали проукраїнського активіста із Сак Олег Приходька. Про це повідомив український політик з Євпаторії, народний депутат України сьомого скликання Едуард Леонов, передає Крим.Реалії.

 

"Про це повідомила дочка Олега Приходька. Сказала, що в середу ввечері увірвалися в будинок і відвезли в ФСБ батька. Відвезли в чому був. Причини невідомі, ніякої нової інформації, ні у рідних, ні у мене досі немає", – сказав Леонов.

 

 

Як зазначається, офіційних коментарів російських силових і правоохоронних відомств поки немає. Крим.Реалії з'ясовують подробиці.

 

Нагадаємо, 8 лютого співробітники кримського главку ФСБ провели обшук у Олега Приходька в селі Оріхове Сакського району. Силовики вилучили у нього українську символіку, прапори партії «Свобода», червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку і домашні CD-диски. Після обшуку Приходька відвезли до Сімферополя, де допитували, розпитуючи про його діяльність і зв'язки на материковій частині України.

 

Слідчі дії йому пояснили тим, що напередодні невідомі зруйнували пам'ятник радянським солдатам у парку міста Саки. Приходько заперечує свою причетність до цього і заявляє, що не був у тому парку вже кілька років. Він пов'язує те, що відбувається, зі своєю проукраїнською позицією та з тим, що раніше представляв у Сакському районі українську політичну партію «Свобода», яка з 2014 року заборонена підконтрольною Росії кримською владою.

 

Російські силовики не коментують проведення обшуку у Приходька. У червні 2016 року окупанти затримували активіста за українські номерні знаки на автомобілі.

 

Як повідомлялося, за даними Моніторингової місії ООН, кількість обшуків і рейдів проти кримських татар в окупованому Росією Криму за перше півріччя 2019 року подвоїлась, у порівнянні з першим півріччям 2018 року.

схожі новини