Новини 2019-10-10 11:03

Могеріні: Ми інвестували в Україну більше, ніж у будь-яку іншу країну світу

Верховний представник ЄС зазначила, що Європа не забуває про виклики, з якими стикається Україна.

Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Євросоюз інвестував в Україну більше, ніж у будь-яку іншу країну світу. Про це йдеться у її заяві, оприлюдненій на сайті організації

 

"Після 2014 року ми зібрали для України найбільший пакет підтримки в історії ЄС - понад 15 млрд євро. Ми інвестували в Україну більше, ніж у будь-яку іншу країну світу. Жоден інший партнер не інвестував в Україну стільки, скільки це зробили ми", - зазначила Могеріні. 

 

Вона додала, що Євросоюз не забуває про "величезні виклики, з якими досі стикається Україна", але вірить у потенціал країни і продовжує інвестувати в неї. 

 

Як повідомлялося 9 жовтня, у відповідь на закид президента США Дональда Трампа, що Європа нібито недостатньо допомагає Україні, у Єврокомісії порівняли суму фінансової допомоги країні від Євросоюзу та США. 

 

Згодом ЗМІ оприлюднили інформацію, що 2014 року Німеччина виділила 110 млн євро гуманітарної допомоги для України. Рівень допомоги за цією програмою приблизно дорівнює рівню підтримки Палестини, Лівії чи Конго. 

схожі новини