Новини 2019-10-10 13:34

Зеленський прокоментував звільнення Данилюка з посади секретаря РНБО

За словами президента, Олександр Данилюк хотів бути прем'єр-міністром.

Президент Володимир Зеленський заявив, що розуміє причини звільнення секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Данилюка, однак не схотів назвати їх. Про це він сказав у четвер, 10 жовтня, під час прес-марафону.

 

"У мене є 100% розуміння, чому він пішов. Але заяву він написав. Перед США. І багато разів ми говорили про це, що він може написати заяву. Але пан Данилюк знає, що я з повагою до нього відносився. Напевно, він очікував, що я не підпишу. Є в команді непорозуміння. Але мене чесно дістала гра, що ви пишете заяви, а я їх не підписую", - сказав він.

 

Зеленський також заявив, що має заяви від кількох представників свого оточення. Окрім того, президент пообіцяв підписувати всі інші заяви, які будуть написані.

 

"Я не згоден з паном Даниюком. Я не згоден, що він пішов через ПриватБанк. Саша хотів бути премєр-міністром України, а я йому сказав чесно: "Сань, ти професійна кандидатура, але я обрав іншу людину". Складні відносини з Богданом, це теж вплинуло", - додав президент.

 

Як повідомлялося, 27 вересня Олександр Данилюк написав заяву про відставку з посади голови РНБО. 30 вересня президент Володимир Зеленський своїм указом офіційно звільнив Данилюка.

 

Сам Данилюк, коментуючи свою відставку, сказав, що "йому не цікаві підкилимні ігри".