Новини 2019-10-11 15:43

КПВВ у Станиці Луганській тимчасово закрили через "замінування"

Прикордонники та співробітники Нацполіції евакуювали громадян, що знаходилися в КПВВ та сервісних зонах контрольного пункту.

Через повідомлення про замінування недіючої автозаправної станції поблизу контрольного пункту в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" у п'ятницю, 11 жовтня, прикордонники припинили здійснювати пропускні операції. Про це йдеться на сайті ДПСУ.

 

"Сьогодні, 11 жовтня, о 12.00 від підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшла інформація про те, що недіюча автозаправна станція поблизу КПВВ "Станиця Луганська", замінована", - йдеться у повідомленні.


Зазначається, що з метою збереження життя та здоров’я громадян, прикордонники припинили здійснювати пропускні операції через лінію розмежування та разом із співробітниками Нацполіції евакуювали громадян, що знаходилися в КПВВ та сервісних зонах контрольного пункту.

 

Нагадаємо, представники ФСБ Російської Федерації намагались завербувати українку у пункті пропуску "Станиця Луганська" для здійснення розвідувальної діяльності на шкоду державній безпеці.

схожі новини