Новини 2019-10-11 17:50

Координатора "Кримської солідарності" майже місяць тримають в одиночній камері СІЗО Краснодара - адвокат

У Краснодарі Сервер Мустафаєв перебуває транзитом під час етапування з СІЗО Сімферополя в СІЗО Ростова-на-Дону.

Фігуранта другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", координатора об’єднання "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва 26 днів утримують в одиночній камері розміром 4 квадратних метра. Про це розповіла адвокат Ліля Гемеджі, передає Крим.Реалії.

 

"9 жовтня я відвідала свого підзахисного Сервера Мустафаєва у СІЗО міста Краснодар. Там він перебуває транзитом під час етапування з СІЗО Сімферополя в СІЗО Ростова-на-Дону. Зараз в транзитних камерах у Краснодарі знаходяться Сервер Мустафаєв і Тимур Ібрагімов. Сервер Мустафаєв 26 днів утримується в камері розміром 4 квадратних метра, один. З огляду на те, що весь цей час він перебував у камері сам – він виробив чіткий розпорядок дня і зайнявся написанням щоденника, так званих нарисів в’язня", – розповіла адвокат.

 

Як повідомлялося, підконтрольний Кремлю Київський районний "суд" Сімферополя 16 травня відхилив скаргу захисту арештованого в Криму координатора ініціативи "Кримська солідарність" Сервера Мустафаєва на неправомірність заведення кримінальної справи проти нього. 

 

21 травня 2018 року року у Криму затримали координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва та жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїла. Звинувачення проти них долучили до Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір".