Новини 12:15

У МОЗ звільнили держсекретаря часів Супрун та призначили нових радників

Артема Янчука звільнили "в супертаємному режимі".

Очільниці Міністерства охорони здоров'я Зоряні Скалецькій призначили чотирьох нових радників. Про це 13 жовтня повідомила прес-служба МОЗ.

 

Радниками міністра призначили:

 

  • Олексія Яременка в статусі радника міністра. Заступника керівника проекту USAID за напрямком підтримки реформи охорони здоров’я.
  • \Віктора Ляшка в статусі радника міністра. Експерта з 20 річним досвідом за напрямком розбудови системи громадського здоров’я.
  • Матвія Хренова в статусі радника міністра. Консультанта НСЗУ з питань стратегічного розвитку мережі надавачів медичних послуг.
  • Серго Кітіашвілі в статусі радника міністра. Фахівця з питань європейської інтеграції.

 

Окрім того, 12 жовтня колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун у Facebook повідомила, що уряд на закритому засіданні звільнив держсекретаря міністерства Артема Янчука, який наразі перебуває в декретній відпустці. 

 

Вона зазначила, що Янчука "було звільнено в суботу ввечері у супертаємному режимі з порушенням законодавства".

 

Його обов'язки передали Інні Солодкій, яка раніше очолювала юридичний департамент Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. 

 

Як зазначила Супрун, Солодка - колишня колега Андрія Пивоварова, очільника юридичної служби МОЗ при екс-міністрі охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій. 

 

Нагадаємо, 24 вересня співробітники МОЗ написали відкритого листа зі скаргою на нове керівництво прем'єр-міністру Олексію Гончаруку. Вони зазначили, що робота міністерства - паралізована.

 

27 вересня Скалецька заявила, що міністерство працює в нормальному режимі

 

30 вересня Гончарук відповів, що конфлікт у МОЗ виник через проблеми з комунікацією. 

 

схожі новини