Новини 2019-10-18 17:34

Укроборонпром звільнив директора Київського бронетанкового заводу

Причиною звільнення стало нестабільне фінансово-економічне становище заводу та загрози невиконання контрактів з державними замовниками.

Державний концерн “Укроборонпром” звільнив директора ДП "Київський бронетанковий завод" Вадима Шкавра. Про це у п'ятницю, 18 жовтня, повідомляє прес-служба концерну.

 

“Київське бронетанкове підприємство нині перебуває в нестабільному фінансово-економічному становищі та має загрози невиконання контрактів з державними замовниками. Такі результати управління підприємством є достатніми для прийняття відповідного рішення”, – пояснили причину звільнення Шкавра в Укроборонпромі.

 

Як зазначається, Концерн вже оголосив відбір на посаду керівника цього підприємства. Виконувачем обов’язків очільника ДП “Київський бронетанковий завод” призначено Синявського Володимира, який був заступником директора з виробництва.

 

ДП "Київський бронетанковий завод" спеціалізується на виробництві легкого бронетанкового озброєння, капітальному ремонті та модернізації бронетанкової, інженерної та бойової техніки, ракетно-артилерійського озброєння, виготовлення запасних частин для бронетанкового озброєння і техніки.

 

Як повідомлялося, очільник Генпрокуратури Руслан Рябошапка заявив про намір запровадити в Офісі генпрокурора спеціальний напрямок, який розслідуватиме розкрадання в Укроборонпромі, а також вибухи на військових складах.