Новини 2019-10-19 15:14

Справа Гладковського. Завод "Богдан Моторс" пригрозив зірвати держзамовлення

Підприємство входить до корпорації колишнього першого заступника секретаря РНБО.

Керівництво автомобільного заводу "Богдан моторс", що входить до корпорації колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, заявило, що справа проти Гладковського може загрожувати виконанню держзамовлення.Про це йдеться у заяві компанії.

 

"Усі події що останнім часом розгортаються навколо нашого підприємства вносять неабияку нервовість у настрої працівників. Тож результат такого перебігу подій ставить під загрозу у найближчий перспективі виконання державного оборонного замовлення", - йдеться у повідомленні.

 

Там додали, що діяльність підприємства як виконавця державного оборонного замовлення нібито постійно знаходилася під контролем відповідних державних органів. 

 

"Тож зараз віднайти у ній "кримінал" на догоду політичному замовленню можливо буде лише шляхом маніпуляцій та відвертих фальсифікацій з боку замовників та виконавців таких дій", - стверджують у заяві. 

 

Нагадаємо, 25 лютого у програмі "Наші гроші" була озвучена інформація про "багаторічну схему вимивання сотень мільйонів гривень" із українського оборонного комплексу, до якої, за даними журналістів, нібито причетний син Гладковського, сам Гладковський і представники Укроборонпрому"

 

Гладковський відкинув звинувачення у корупції та звернувся до НАБУ й Генпрокуратури з проханням перевірити факти, наведені в журналістському розслідуванні.

 

4 березня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Гладковського.

 

27 серпня НАБУ почало розслідування щодо фактів можливого ухилення від сплати податків Олега Гладковського.

 

17 жовтня детективи НАБУ затримали Гладковського дорогою з аеропорту "Бориспіль", наступного дня йому оголосили про підозру

 

19 жовтня Вищий антикорупційний суд переніс обрання запобіжного заходу Гладковському. 

схожі новини