Новини 2019-10-19 18:58

Справа Гладковського. Адвокат буде оскаржувати рішення суду

Руслан Волинець вважає, що суд не мав підстав обирати такий запобіжний захід.

Руслан Волинець, адвокат колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, 19 жовтня заявив, що буде оскаржувати рішення суду, який відправив Гладковського під арешт на два місяці. Про це повідомляє Громадське з зали суду. 

 

"Ми не згодні з таким рішенням суду. Ми точно будемо його оскаржувати. Вважаємо, що суд не мав підстав обирати саме такий запобіжний захід", - зазначив Волинець.

 

Він додав, що задоволений зменшенням розміру застави, але вважає, що порука була б достатнім запобіжним заходом.

 

За словами адвоката, попри те, що сторона захисту не згодна з ухвалою, за Гладковського все одно будуть вносити заставу.

 

Нагадаємо, 25 лютого у програмі "Наші гроші" була озвучена інформація про "багаторічну схему вимивання сотень мільйонів гривень" із українського оборонного комплексу, до якої, за даними журналістів, нібито причетний син Гладковського, сам Гладковський і представники Укроборонпрому"

 

Гладковський відкинув звинувачення у корупції та звернувся до НАБУ й Генпрокуратури з проханням перевірити факти, наведені в журналістському розслідуванні.

 

4 березня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Гладковського.

 

27 серпня НАБУ почало розслідування щодо фактів можливого ухилення від сплати податків Олега Гладковського.

 

17 жовтня детективи НАБУ затримали Гладковського дорогою з аеропорту "Бориспіль", наступного дня йому оголосили про підозру

 

19 жовтня суд відправив Гладковського під арешт на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 10 мільйонів 623 тисячі 130 гривень 

схожі новини