Новини 17:22

Розстріли на Інститутській. Суд пом'якшив міру запобіжного заходу екс-"беркутівцю" Тамтурі

Сергію Тамтурі до 24 грудня призначили нічний домашній арешт (з 22.00 до 6.00 наступної доби) без носіння електронного браслету.

Святошинський райсуд Києва у четвер, 24 жовтня, пом'якшив запобіжний захід обвинуваченому у масових розстрілах на Майдані у 2014 році екс-”беркутівцю” Сергію Тамтурі, а іншим обвинуваченим Сергію Зінченку, Павлу Аброськіну, Олександру Марінченку та Олегу Янішевському продовжив терміни арештів. Про це повідомляє УНІАН.

 

Як зазначається, адвокати просили суд змінити запобіжні заходи Зінченку, Аброськіну, Марінченку та Янішевському, яких утримують під арештом, на будь-які, не пов’язані з триманням під вартою, а Тамтурі - скасувати домашній арешт. За словами адвокатів, через арешт Тамтура не може працювати, щоб заробляти на життя.

 

У результаті суд на 60 діб (до 24 грудня) подовжив Тамтурі запобіжний захід, змінивши його з цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету на нічний (з 22.00 до 6.00 наступної доби) без носіння електронного браслету. 

 

Водночас суд до 24 грудня продовжив запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою іншим обвинуваченим.

 

Як повідомлялося, у Святошинському суді 16 липня відбулося  засідання "Вбивства людей 20.02.2014 під час Євромайдану", під час якого відпустили під домашній арешт колишнього беркутівця Сергія Тамтуру.

 

Головуючий суддя Сергій Дячук заявив, що наразі у суду немає даних про те, що смерті та поранення людей настали внаслідок дій Тамтури.