Новини 2019-10-28 09:35

Добровольці у супроводі поліції вивезли власну легальну зброю із Золотого

За словами заступника глави Нацполіції Вадима Трояна, зараз у районі підготовки до розведення військ знаходиться лише група волонтерів без зброї.

Добровольці, що знаходилися в Золотому-4 Луганської області з легальною власною зброєю, вивезли її після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським та бесіди з поліцією. Про це 27 жовтня повідомив заступник глави Нацполіції Вадим Троян, передає прес-служба МВС.

 

За його словами, зараз у районі підготовки до розведення військ в зоні ООС, зокрема Золотому-4 і Катеринівці, знаходиться лише група волонтерів без зброї.

 

"У Золотому-4 і Катеринівці працює 6 патрулів Нацполіції, а також пункт Національної поліції України для прийому громадян. Згідно з рішенням керівництва ООС, для забезпечення громадського порядку та безпеки туди буде направлена Нацгвардія. Громадяни можуть відчувати себе в безпеці", - зазначив Троян.

 

Він додав, що поліція і гвардія виконуватимуть свої завдання за призначенням, зокрема, проводити антидиверсійну роботу проти незаконних збройних формувань у зоні розведення військ.

 

Зі свого боку заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко, коментуючи в Facebook розміщене відео про поїздку президента Зеленського до Золотого, вказав, що воно показує "повну картину, яка дозволяє нарешті зрозуміти все: як там насправді, як живуть і про що говорять люди, чого вони бояться і чого вони хочуть".

 

"До речі, зброю - якої вчора нібито "не було" - сьогодні вилучили співробітники МВС. Вилучили і вивезли з Золотого. Може, хоч ця ситуація чомусь нас навчить? Наприклад, тому, що не треба бити на сполох про зраду, поки добре не розібрався в ситуації? ", - зазначив він.

 

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський прибув на позиції українських добровольців в районі населеного пункту Золоте, де має відбутися розведення сил та засобів. З одним із добровольців у президента виникла словесна суперечка.

 

Згодом у штабі ООС заявили, що добровольці, з якими спілкувався Зеленський в Золотому, знаходяться в зоні операції Об'єднаних сил зі зброєю нелегально.