Новини 11:02

У Маріуполі розпочався Форум Єдності

Захід відбувається за участі президента Володимира Зеленського в новому Центрі надання адміністративних послуг.

У Маріуполі у середу, 30 жовтня, розпочався “Форум єдності” - масштабний захід, присвячений інституціоналізації діалогу між суспільством та владою. Про це повідомляє Укрінформ.

 

 

Як зазначається, захід відбувається за участі президента України Володимира Зеленського в новому Центрі надання адміністративних послуг, який презентували під час форуму.

 

 

 

Спікерами форуму також будуть міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр освіти і науки Ганна Новосад, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, режисер Олег Сенцов.


Очікується, що участь у форумі візьме радник секретаря РНБО по реінтеграції та відновленню Донбасу Сергій Сівохо, голова правління Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська, голова ГО “КримSOS” Таміла Ташева.

 

У програмі заходу - панельні дискусії під назвами "Від безкінечного майбутнього до планів на завтра. Гуманітарна політика України для збереження зв’язків з громадянами, які проживають на ТОТ", "Дороги для українців. Як інфраструктура України єднає громадян", "Інформаційна стратегія для України" тощо.

 

В рамках форуму також пройде публічна лабораторія у пошуку спільних рішень: що об’єднує Україну.

 

Форум наживо транслюється на FB-сторінці #МКМС та на YouTube-каналі Міністерства.

схожі новини