Новини 11:25

Тарас Кузьо: Якщо Зеленський порушить червоні лінії, то можливий черговий Майдан

На сьогодні надто багато людей уже не відчувають єдності з РФ.

Говорячи про ймовірні спроби повернути Україну до сфери впливу РФ, треба розуміти, що якщо президент Володимир Зеленський порушить червоні лінії, то, напевно, буде черговий Майдан.

 

Таку думку на Львівському безпековому форумі 31 жовтня висловив британський та канадський політолог українського походження, спеціаліст з історії та політики незалежної України Тарас Кузьо, передає кореспондент Тижня.

 

«Я не погрожую, але це треба мати на увазі. Адже, нажаль, на сьогодні надто багато жертв , загиблих, поранених, внутрішньо переміщених осіб тощо. І надто багато людей, навіть російськомовних, вже не відчувають єдності з РФ», - сказав він.

 

Нагадаємо, 29 жовтня о 12.00 в Луганській області у районі Золотого-4 почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний).

 

Водночас волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm заявила, що початок відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі відбувається всупереч всім раніше задекларованим умовам ( 7 днів "тиші") та супроводжується дезінформаційними заявами з боку Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка та прес-центру операції Об’єднаних сил.

 

30 жовтня у штабі ООС повідомили, що 28 жовтня у районі проведення операції Об’єднаних сил було введено спецрежим «жовтий».

схожі новини