Новини 18:16

Міністр охорони здоров'я звільнила всіх своїх радників

Водночас на сайті МОЗ наказ про звільнення радників поки не опублікований.

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька підписала наказ про звільнення своїх радників. Про це сама Скалецька написала у Facebook у п'ятницю, 1 листопада.

 

"Від сьогодні в МОЗі більше немає «радників» - підписала відповідний наказ. Я вважаю недопустимим, коли будь-якого радника сприймають, як ще одного міністра. А його особисту думку чують, як позицію міністерства. Це неприпустимо", - повідомила очільниця МОЗ.

 

Міністр додала, що в її системі цінностей радник – це людина, яка повинна радити і допомагати, ефективно комунікувати з командою, доводити і узгоджувати свою позицію в конструктивній дискусії, і посилювати спроможність міністерства.

 

"На жаль, як я вже зрозуміла, так історично склалось, що більшість радників в міністерстві мали якийсь особливий мандат. І при цьому ніякої відповідальності. Ми продовжимо працювати з експертним середовищем над вирішенням конкретних викликів та просуванням пріоритетів, але статусів "радника" більше не буде", - пояснила Скалецька.


Водночас на сайті МОЗ наказ про звільнення радників поки не опублікований.

 

Нагадаємо, 24 вересня співробітники МОЗ написали відкритого листа зі скаргою на нове керівництво прем'єр-міністру Олексію Гончаруку. Вони зазначили, що робота міністерства - паралізована.

 

27 вересня Скалецька заявила, що міністерство працює в нормальному режимі

 

30 вересня Гончарук відповів, що конфлікт у МОЗ виник через проблеми з комунікацією. 

схожі новини