Новини 12:26

США запустили у космос американсько-українську ракету Antares

Проект Antares створений американською корпорацією «Нортроп Грумман» за участю іноземних партнерів, зокрема низки українських підприємств.

Україна та США реалізували ще один успішний проект у сфері мирного дослідження космосу – 2 листопада був здійснений запуск ракети-носія Antares, над якою вже декілька років спільно працюють американські та українські космічні підприємства. Про це повідомило посольство України в США.

 

 

«Antares створений американською корпорацією «Нортроп Грумман» за участю іноземних партнерів, у т.ч. низки українських підприємств. А саме - головна конструкція першої ступені, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро "Південне" та виготовлена на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова" у співпраці з низкою українських компаній», - ідеться в повідомленні.

 

Запуск було здійснено з космодрому НАСА «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія, США). Ракета-носій створена для доставки модуля «Сігнус», який має доправити вантаж до Міжнародної космічної станції.

 

Нагадаємо, конструкторське бюро “ЛУЧ” на виставці “Зброя та Безпека - 2019” представило власну розробку – універсальну керовану ракету РК-10. 

схожі новини