Новини 2019-11-04 10:19

Уряд затвердив проект бюджету на 2020 рік

Документ подадуть до Верховної Ради.

Кабінет міністрів 3 листопада на позачерговому засіданні затвердив проект бюджету на 2020 рік до другого читання. Про це повідомляє "Урядовий портал".

 

 

"Враховуючи рішення РНБО (Ради національної безпеки та оборони - ред,) та комісії щодо розподілу коштів на інвестпроекти, бюджет ухвалено з доопрацюванням. Ми завершимо і  якнайшвидше передамо документ до Верховної  Ради", - зазначила міністр фінансів Оксана Маркарова. 

 

Уряд скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій. Зазначається, що рішення дозволить оптимізувати роботу таких райдержадміністрацій та зменшити витрати бюджетних коштів, які можуть бути спрямовані на розвиток громад на відповідних територіях. 

 

Також міністри зобов'язали усі державні установи виплачувати кошти на відрядження працівників у безготівковій формі. Це дозволить скоротити кількість паперових документів та заощадити мінімум 60 млн гривень на рік.

 

Нагадаємо, Верховна Рада України у п'ятницю, 18 жовтня, прийняла за основу проект державного бюджету на 2020 рік (законопроект №2000), який побудований на весняному макропрогнозі Мінекономіки. 

схожі новини