Новини 2019-11-05 15:43

У Путіна заявили, що рано говорити про зустріч у "нормандському форматі" до кінця року

Дмітрій Пєсков сказав, що в РФ "занепокоєні" тим, що розведення військ зривається.

У Кремлі заявляють, що говорити про проведення зустрічі в "нормандському форматі" до кінця року поки є передчасним. Про це журналістам заявив Дмітрій Пєсков, прес-секретар президента РФ Владіміра Путіна, 5 листопада передає УНІАН

 

 

"Ми дуже уважно відстежуємо ситуацію. Безперечно, будь-які повідомлення про те, що розведення сил зривається, викликає глибоку стурбованість. Ми сподіваємося, що, попри труднощі, процес буде завершено, фіналізовано", - сказав Пєсков.

 

Він зазначив, що позиція президента РФ Володимира Путіна щодо "нормандського формату" "є незмінною, послідовною і гранично зрозумілою".

 

  • Читайте також: Клімкін: Путін переносить «нормандський формат», щоб пресувати Україну своїми вимогами
 

"Росія і президент Путін виступає за продовження роботи в "нормандському форматі", хоче якомога швидше провести саміт у "нормандському форматі". Разом з тим, вважає, що цей саміт має бути добре підготовлений для забезпечення відповідної результативності", - додав Пєсков. 

 

Нагадаємо, 1 листопада міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Росія хоче зірвати саміт у «нормандському форматі» за допомогою обстрілів на ділянці розведення в Петрівському. 

 

 


 

схожі новини