Новини 2019-11-08 10:08

У МВФ запевнили, що переговори з Україною тривають

Джеррі Райс зазначив, що країні потрібно зменшити вплив олігархів.

Переговори між Міжнародним валютним фондом та Україною щодо нової програми кредитів тривають. Про це 7 листопада під час брифінгу заявив глава департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс, передає прес-служба Фонду. 

 

Райс зазначив, що під час консультацій сторони дійшли згоди щодо фіскальної і грошово-кредитної політики, захисту незалежності Нацбанку та фінансової стабільності.

 

"Ми вважаємо, що Україні потрібен прогрес у певних структурних реформах. Зокрема, необхідно поліпшити управління, боротися з корупцією, знизити роль держави й олігархів", - додав він.

 

Також, за його словами, Україні потрібно докласти зусиль, щоб мінімізувати наслідки ліквідації та реорганізації банків для платників податків.

 

Нагадаємо, 30 вересня прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що підписання нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом планується у грудні, після завершення переговорів.

 

13 жовтня заступник голови Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова заявила, що переговори між Україною і Міжнародним валютним фондом (МВФ) про новий кредит можуть сповільнитися через суперечки з олігархом Ігорем Коломойським щодо "ПриватБанку".