Новини 10:13

"Слуга народу" вирішила обрати замість Яременка іншого голову комітету

За словами нардепа Олександра Качури, фракція прийняла принципову позицію щодо необхідності змінити очільника комітету зовнішньої політики.

Фракція "Слуга народу" на засіданні у понеділок, 11 листопада, вирішила переобрати голову Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Про це журналістам після засідання фракції повідомив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

 

"Ми проголосували за те, що голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва буде переобраний (на сьогодні цю посаду обіймає народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко - ред.). Ми затвердили рішення і проголосували за нього більшістю голосів про те, що відбудуться вибори голови комітету. І це питання буде розглядатися на інших засіданнях фракції, тобто будуть персональні кандидатури, вони свою програму дій представлять фракції і іншим фракціям. Принципова позиція фракції була прийнята стосовного того, що необхідно переобрати голову цього комітету.", - зазначив Качура.

 

За словами нардепа, сам Яременко не з’явився і не надав свої коментарі з цього приводу.

 

Як повідомлялося, народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко 1 листопада заявив, що написав заяву про складення повноважень голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

 

Нагадаємо, раніше один з інтернет-ресурсів оприлюднив фото із сесійної зали парламенту, на яких Яременко переписується із користувачами "Сеть знакомств..." та "Loveeto". У листуванні йшлося про надання інтимних послуг за гроші.

 

Яременко написав у Facebook, що листування сфабриковане спеціально для журналістів, але згодом видалив цей пост і розмістив вибачення.

 

1 листопада фракції "Голос", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і ОПЗЖ закликали керівництво Ради порушити питання доцільності перебування Богдана Яременка на посаді голови комітету з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва у зв’язку зі скандалом довкола нього.

схожі новини