Новини 2019-11-14 14:01

Юрій Макаров: Україна просто приречена зробити стрибок

Усі суперечки останніх днів щодо політичного, економічного та соціального курсу нинішньої влади й правлячої партії аж ніяк не схоластика, а всього лише питання життя й смерті.

Україна просто приречена зробити стрибок! Нинішні 3% чи навіть, припустімо, 4% зростання в річному обчисленні — результат непоганий для стабільних економік, але незадовільний для нас. Про це на сторінках Тижня пише Юрій Макаров.

 

«Як днями слушно зазначив один із керівників Світового банку, з такими темпами ми зможемо наздогнати Польщу… за 50 років! Соціалістична модель у її нинішньому розумінні (соціальні гарантії, перерозподіл доходів населення, державний контроль за підприємництвом, потужний державний сектор тощо) не здатна забезпечити прорив незалежно від наших симпатій, уподобань чи ілюзій юності, це навіть не обговорюється», — йдеться у колонці.

 

Макаров зауважує, що суспільні настрої теж треба правильно інтерпретувати. Типовий український обиватель, надто старшого віку, мріє не про соціалізм, йому потрібна «шара» у звичній радянській обгортці. Тому соціалізм — це ніяк не «сексі», без віагри він не працює навіть у режимі зваблення.

 

«Усі суперечки останніх днів щодо політичного, економічного та соціального курсу нинішньої влади й правлячої партії аж ніяк не схоластика, а всього лише питання життя й смерті. Нашого життя або нашої смерті», — наголошує він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини