Новини 2019-11-14 14:51

У Молдові призначили нового прем'єра

Йдеться про Іона Кіку.

Новим прем'єр-міністром Молдови став Іон Кіку, який був радником з економічних питань президента Ігоря Додона. Про це повідомляє молдовський "8 канал".

 

Під час виступу перед парламентом 14 листопада Кіку назвав основні завдання нового уряду. Серед них: боротьба зі злочинністю, відновлення центрального державного управління, посилення співпраці з ЄС, стратегічне партнерство зі США та РФ, зменшення частки тіньової економіки.

 

Він також зазначив, що новий Кабмін повинен буде вирішити питання імпорту газу з РФ, оскільки "країна зовсім не готова до зимового періоду". 

 

Колишня прем'єр Майя Санду звинуватила парламент у тому, що він хоче створити уряд, що складатиметься з радників Додона. 

 

"Вони звинуватили нас у тому, що ми були технократичним та аполітичним урядом", - сказала вона після останнього засідання Кабміну, який йде у відставку. 

 

Нагадаємо, у Молдові 12 листопада на пленарному засіданні парламент проголосував за ініціативу Партії соціалістів оголосити недовіру уряду Майї Санду. Після цього уряд повинен був піти у відставку. 

схожі новини