Новини 17:24

Гончаренко заявив, що визнання В'ятровича нардепом намагаються оскаржити у суді

Інформацію підтвердив і Володимир Ар'єв.

Народний депутат від партії "Європейська солідарность" Олексій Гончаренко заявив, що вступ на посаду нардепа колишнього директора Інституту національної пам'яті Володимира В’ятровича зупинено зверненням до суду. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна 15 листопада.

 

"Сьогодні до Касаційного адміністративного суду від якогось позивача Хілька зайшла позовна заява, якою вони хочуть зупинити визнання В’ятровича народним депутатом України", - повідомив Гончаренко.

 

Народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook уточнив, що Андрій Хілько, який подав позов проти В’ятровича, раніше подавав позов проти Володимира Зеленського.

 

 

"Так виглядає страх: позов щодо "незаконності" реєстрації Володимира В'ятровича народним депутатом. Його подав учасник постановочного судового шоу, який підіграв Зеленському в мобілізації його електорату перед другим туром, коли подав позов і вимагав зняти Зеленського з реєстрації в ніч перед голосуванням, а потім швидко привітав його з обранням", - зазначив він.

 

Нагадаємо, Верховна Рада 12 листопада ухвалила постанову, якою припинила повноваження нардепа від "Європейської солідарності" Ірини Луценко. Тепер за списком "Європейської солідарності" до Верховної ради повинен пройти колишній керівник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

 

ЦВК зареєструвала В'ятровича нардепом. Очікувалося, що він складе присягу народного депутата на засіданні 15 листопада, проте голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що ще не отримав рішення Центральної виборчої комісії.

схожі новини