Новини 2019-11-19 09:34

У Харкові помер важкопоранений на Донбасі командир 128-ї бригади ЗСУ

Полковник Євген Коростельов був поранений 12 листопада під час виконання завдань у зоні ООС.

У Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону у вівторок, 19 листопада, близько 4:00 помер командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ полковник Євген Коростельов. Про це повідомила прес-служба Генштабу ЗСУ у Facebook.

 

 

Зазначається, що важке поранення бойовий офіцер отримав 12 листопада, під час виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Євген Коростельов став командиром 128-ї бригади лише у вересні цього року. До того він служив у 25-й десантній бригадій, де був начальником артилерії і заступником командира. Мав звання полковника.

 

В офіцера залишилася дружина, донька і син.

 

Зауважимо, це другий український комбриг, який загинув під час війни на Донбасі. Першим був командир 51-ї окремої механізованої бригади Павло Півоваренко, який загинув під час виходу з Іловайська.

 

Як повідомлялося, на Донбасі 12 листопада збройні формування Російської Федерації 15 разів порушили режим припинення вогню. Водночас, унаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої, отримали поранення двоє українських військових.