Новини 2019-11-22 11:47

Анкара схопила топ-терориста «ІДІЛ» - турецьке МВС

Юсуф Хуба стоїть за атаками в Росії в 2018 році та в Гамбурзі.

Туреччина заявила про затримання та допит одного з топ-членів терористичної «Ісламської держави» Юсуфа Хубу під час операції на північному сході Сирії. Про це розповів міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу в Hürriyet Daily News в четвер, 21 листопада.

 

Як зазначається, Хуба займався виготовленням вибухівки, є організатором нападів за участі терористів-смертників. Він також вербував і тренував смертників.

 

За словами Сойлу, Хуба стоїть за атаками в Росії в 2018 році та в Гамбурзі. Загалом він відповідальний за близько 20 терактів.

 

Нагадаємо, у вересні турецька влада звинуватила у шпигунстві адвоката, який працює в посольстві Німеччини в Анкарі, і затримала його. Він збирав інформацію щодо турецьких громадян, що претендують на політичний притулок у Німеччині.

 

Також, 15 листопада Служба безпеки України у результаті спецоперації з МВС Грузії та Центральним розвідувальним управлінням США затримала на Київщині одного з ватажків «ІДІЛ» - «Аль Бара Шишані». Він був заступником військового аміра. Улітку 2018 року терорист незаконно прибув до України з підробленим паспортом.