Новини 2019-11-24 13:44

У Білорусі затримали головного редактора онлайн-медіа

У МВС інформацію про затримання журналіста поки не коментують.

У поїзді Брест - Варшава на кордоні затримали головного редактора білоруського видання by24.org Володимира Чуденцова за підозрою в зберіганні наркотиків. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Єврорадіо.

 

Мати затриманого розповіла, що чоловіка затримали на три доби. Поки кримінальну справу не порушували. Вона вважає, що наркотики підкинули.

 

У МВС інформацію про затримання журналіста поки не коментують.

 

Нагадаємо, 7 серпня у Білорусі у виданнях БелаПАН і Tut.by відбулися обшуки. Так, слідчий комітет Білорусі затримав  головного редактора інтернет-порталу TUT.BY Марину Золотову. Зокрема, Золотова є підозрюваною у кримінальному провадженні за статтею за ч. 2 ст. 349 КК Білорусі (несанкціонований доступ до комп'ютерної інформації, здійснений з іншої особистої зацікавленості, яка спричинила заподіяння істотної шкоди). Зазначається, що до протиправної діяльності причетні працівники інтернет-порталу Tut.by , інформагентства БелаПАН і видавничого дому "Білоруська наука". Крім того, було затримано редактора Tut.by Анну Калтигіну , журналістку БелаПАН Тетяну Коровенкову.

схожі новини