Новини 2019-11-27 15:45

"Будинок-монстр" на Подолі. Суд дозволив знести нелегальну надбудову

Демонтувати чотири поверхи повинна компанія "Пателі лізинг" своїм рахунком.

Господарський суд Києва 27 листопада дозволив знести незаконну надбудову житлово-офісного комплексу у Подільському районі Києва на вулиці Нижній Вал 27-29, який називають "будинком-монстром". Про це повідомляє прес-служба суду

 

Як зазначається,  ТОВ "Пателі лізинг" здійснює самочинне будівництво, оскільки надбудова будується без отримання вихідних даних та відповідних дозволів на будівельні роботи, а також із суттєвим порушенням державних будівельних норм та всупереч позитивним комплексним висновкам державної експертизи ДП "Укрдержбудекспертиза".

 

Демонтувати надбудову повинна компанія "Пателі лізинг" своїм рахунком. 

 

Нагадаємо, забудовник ТОВ "Пателі Лізинг" самовільно змінив план будівництва житлово-офісного комплексу на вул. Нижній Вал, 27-29 і добудував верхні поверхи. Будівля отримала назву "монстра", оскільки не вписувалася в архітектуру Подолу. Кияни тривалий час домагалися припинення будівництва.

 

У грудні 2015 року Київрада відмовилася продовжувати забудовнику договір оренди земельної ділянки, на якій стоїть будинок.

 
8 червня Вищий господарський суд України залишив у силі рішення суду першої інстанції про заборону введення в експлуатацію будинку по вул. Нижній Вал, 27-29.

 

 

схожі новини