Новини 14:10

Зеленський підписав законопроект щодо засобів зв’язку на оборонних землях

Мова йде про документ №0855.

У вівторок, 3 грудня, президент Володимир Зеленський підписав законопроект про використання земель оборони для розміщення засобів радіотехнічного забезпечення, що належать підрозділам об’єднаної цивільно-військової системи. Про це повідомляється на сторінці документу №0855 на сайті Верховної Ради.

 

Як зазначається на сайті Офісу президента, землі оборони, призначені для військових частин, установ, військово-навчальних закладів, підприємств та організацій ЗСУ, можуть використовуватися для розміщення засобів зв’язку, навігації та спостереження (радіотехнічного забезпечення), що належать підрозділам об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України, з погодженням умов розміщення та експлуатації з Міноборони.

 

Як повідомляється, закон сприятиме створенню більш тісної взаємодії підрозділів об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху та підрозділів Міноборони щодо організації використання повітряного простору як у мирний час, так і в особливий період.

 

Нагадаємо, 3 грудня Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроект №2116 про перезапуск Держбюро розслідування. Законопроектом передбачається переведення до ДБР слідчих і прокурорів, які розслідували в Генпрокуратурі справи Майдану.

схожі новини