Новини 2019-12-03 17:48

Зеленський призначив очільника ОДА Волині

Раніше Юрій Погуляйко був заступником голови Луганської обласної державної адміністрації.

У понеділок, 2 грудня, президент Володимир Зеленський призначив Юрія Погуляйка очільником Волинської облдержадміністрації. Про це повідомляється в указі на сайті глави держави, що з’явився на сайті у вівторок, 3 грудня.

 

«Призначити Погуляйка Юрія Михайловича головою Волинської обласної державної адміністрації», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається у декларації Погуляйка, у його власності є 700 квадратних метрів земельної ділянки в Луганську. Його дружина Вікторія володіє двома квартирами в Луганську та в Києві, а також половиною квартири в Луганську.

 

Як передає «Волиньpost», Юрій Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Луганської області 1978 року. Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист). Раніше Погуляйко був заступником голови Луганської обласної державної адміністрації. Також працював дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

 

Нагадаємо, 21 листопада Зеленський призначив головою Хмельницької ОДА Дмитра Габінета.

схожі новини