Новини 17:17

Імпічмент Трампа. Конгрес почав готувати офіційне обвинувачення

Таке доручення дала Ненсі Пелосі.

Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі доручила голові судового комітету Джеррі Надлеру підготувати офіційне обвинувачення президенту США Дональду Трампу у рамках його імпічменту. Про це повідомляє CNN

 

"В Америці ніхто не стоїть вище за закон. Президент зловживав своєю владою заради власної особистої політичної вигоди на шкоду нашій національній безпеці. Сьогодні я прошу нашого голову почати імпічмент", - заявила Пелосі.

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму телефонної розмови Зеленського і Трампа за 25 липня, яка стала приводом для початку процесу імпічменту президента США. Трампа звинуватили у тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену. 

 

Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями. Водночас Трамп називає розслідування "полюванням на відьом", вказуючи на розшифровку його першої телефонної розмови із Зеленським як на доказ того, що він не порушив жодного закону.

 

4 грудня Комітет із питань розвідки оприлюднив проект звіту з обвинуваченнями президента США у перевищенні посадових повноважень.

 

Прес-секретар Білого дому Стефані Гішем заявила, що демократи провели "односторонній шахрайський процес" і не навели жодних доказів про порушення Трампа. 

схожі новини