Новини 17:13

Гончарук анонсував запуск служби порятунку 112

Пілотний проект служби вже працює в Білій Церкві, а в січні планується запуск в Київській області і далі по всій Україні.

У 2020 році в Україні планується запуск єдиної служби порятунку 112. Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в інтерв'ю РБК-Україна від 6 грудня.

 

За його словами, найважливішим і яскравим проектом, який координується Міністерством внутрішніх справ України, є створення служби порятунку 112.

 

"Це телефон порятунку, координація п'яти відомств: швидка допомога, ДСНС, пожежники, поліція і служба газу. Ми хочемо наступного року врятувати максимальну кількість людей", - зазначив Гончарук.

 

Він також підкреслив, що в Україні занадто багато гине людей від нещасних випадків.

 

"Хтось не доїжджає до лікарні, до когось не доїжджає швидка, когось доводять до лікарні, а там не можуть надати адекватну допомогу. Одна з головних цілей нашого уряду в наступному році - врятувати максимальну кількість життів або здорових людей, в тому сенсі, що після неадекватно наданої допомоги багато людей залишається з інвалідністю", - додав Гончарук.

 

Прем'єр зазначив, що пілотний проект служби порятунку вже працює в Білій Церкві, а в січні планується запуск в Київській області і далі по всій Україні.

 

Як повідомлялося, у 2020 році МВС отримає ще 10 вертольотів Airbus, у тому числі для роботи рятувальників.