Новини 2019-12-10 01:50

"Ні — капітуляції!". Мітингувальники зробили спільну заяву та анонсували нові мітинги

За їхніми словами, президент не перейшов червоних ліній, але більшість українців хоче миру не ціною поступок Кремлю.

Організатори акції протесту "Ні - капітуляції!" після оголошення результатів зустрічі у "нормандському форматі" виступили зі спільною заявою та анонсували нові мітинги. Про це повідомляє спеціальний кореспондент Тижня Станіслав Козлюк.

 

"Підсумки зустрічі свідчать, що Україна не пішла на швидку капітуляцію. Президент Зеленський не перетнув червоних ліній. Це і наша проміжна перемога. Так, більшість українців хоче миру, але не ціною поступок Кремлю." - заявили активісти.

 

Також мітингувальники зазначили, що свідомі того, що можуть існувати не публічні домовленості та уважно слідкуватимуть за подіями,допустити щоб не допустити реваншу проросійських сил.

 

"Закликаємо західних партнерів продовжувати санкційний тиск доти, доки РФ не поверне Крим і не виплатить репарації. Також ми оголошуємо про акцію під Верховною Радою. Вона відбудеться в день розгляду закону про ОРДіЛО", - додали організатори акції.

 

На місці проведення мітингу "Ні - капітуляції!" під Офісом президента учасники акції протесту порозходились. Кількість правоохоронців теж суттєво зменшилась.

 

Двосторонні зустрічі Зеленського з канцлером Меркель та президентом Макроном завершилися. Після них тривала зустріч “нормандської четвірки” (відбулася за зачиненими дверима), потім - двостороння зустріч Зеленського та Путіна. Після неї відновлюються 4-сторонні переговори.

схожі новини