Новини 2019-12-10 19:21

До Латвії на реабілітацію вирушили десятеро колишніх політв’язнів

Зокрема, реабілітацію в Юрмалі проходитимуть Павло Гриб та Роман Сущенко.

До Латвії на реабілітацію вилетіли десятеро колишніх бранців Кремля. Про це у вівторок, 10 грудня, повідомляє Держприкордонслужба.

 

"Сьогодні відбувається відліт політв’язнів та їхніх рідних, які на запрошення уряду Латвійської Республіки відбувають для проведення реабілітації в місто Юрмала. Ми дякуємо латвійському уряду за це запрошення. Дякуємо і нашим прикордонникам, які допомогли і забезпечили доставку групи та їх рідних до Борисполя, а також допомогли швидко пройти паспортний контроль", - зазначив начальник відділу з питань осіб, позбавлених особистої свободи, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Ігор Гриб, батько колишнього бранця Павла Гриба.

 

 

 

Серед тих, хто вирушив на реабілітацію, і родина журналіста Романа Сущенка. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.  Так, до України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян, а також 24 моряки.