Новини 2019-12-11 10:48

Новосад заявила, що ЗНО з математики буде обов'язковим

За словами міністра освіти, нововведення почне працювати з 2021 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики стане обов'язковим з 2021 року. Про це розповіла міністр освіти і науки Анна Новосад в інтерв'ю РБК-Україна.

 

Новосад зазначила, що ЗНО з математики буде дворівневим. Його зроблять обов'язковим через проблеми з математичних знань в учнів.

 

"У 2020 році змін не буде, а з 2021-го ЗНО з математики стане обов'язковим. Воно буде дворівневим, але не треба цього лякатися. Нам потрібно усвідомити, що проблема є по знанням з математики", - повідомила вона.

 

За словами міністра, українським школярам треба в цілому побороти страх перед математикою.

 

"Ми повинні в цілому побороти страх перед математикою - це повинно стати результатом зміни змісту освіти та методик викладання. Тому що діти, коли вони щось не розуміють, спочатку цього бояться, а потім ненавидять. І потім це супроводжує все життя. Насправді через нормальні методики викладання, нормальний вміст програми, дуже важливо цей страх перед предметом побороти. І дати дітям впевненість у собі", - додала вона.

 

Раніше  екс-міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомляла, що з 2021 року для випускників шкіл буде запроваджено дворівневе ЗНО з української мови та математики.

схожі новини