Новини 2019-12-17 16:13

Архієпископ Климент призупинив голодування

Безстрокове голодування було оголошено 10 грудня.

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент призупинив безстрокове голодування. Про це він розповів на прес-конференції в Києві у вівторок, 17 грудня.

 

«У неділю (15 грудня – Ред.) блаженніший митрополит Єпіфаній (предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України – Ред.) просив призупинити голодування. Я не можу піти проти волі блаженнішого і я пообіцяв, що я припиню голодування. Але тимчасово. Якщо я побачу, що питання не буде вирішуватися, тоді я продовжу це голодування», – сказав архієпископ Климент, додавши, що 18 грудня уряд має надати перші результати, які допоможуть вирішити ряд питань з кримської єпархією.

 

За його словами, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда дала певні доручення профільним міністерствам до 18 грудня підготувати пропозиції для того, щоб до кінця тижня сформувати відповідну постанову і розпорядження, які будуть підписані прем’єр-міністром.

 

Нагадаємо, 10 грудня біля будівлі Кабміну архієпископ Климент оголосив безстрокове голодування – «доти, поки Кабінет міністрів України не вирішить питання захисту релігійних свобод на території Криму, забезпечення безпеки духовенству кримської єпархії ПЦУ».

схожі новини