Новини 2019-12-30 20:00

Олександр Турчинов: Песимістично ставлюся до анонсованих мирних домовленостей із Путіним

Їх просто не може бути, тому що в України та кремлівських керманичів різні цілі.

Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олександр Турчинов заявив, що песимістично ставиться до анонсованих мирних домовленостей із президентом Росії Владіміром Путіним. Про це йдеться у спільному проекті The Economist та «Українського тижня» «Світ у 2020».

 

«Я песимістично ставлюся й до анонсованих мирних домовленостей із Путіним. Їх просто не може бути, тому що в України та кремлівських керманичів різні цілі. Головний вектор останніх — імперський реваншизм», — сказав він.

 

Турчинов зауважив, що відновлення імперії неможливе, поки існує незалежна демократична Україна. Саме тому Москві потрібні федералізація та розкол України, провокування внутрішніх конфліктів і дестабілізація, руйнація нашого оборонного потенціалу. Всі їхні вимоги та ініціативи працюють тільки на ці завдання.

 

«Для нас єдність держави, зміцнення сектору безпеки й оборони, європейська та євроатлантична інтеграція — єдиний можливий шлях до виживання й перемоги. Це протилежні завдання, погляди та підходи, і між ними просто не може бути компромісу», — наголосив екс-секретар РНБО.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

схожі новини